Херсонщина серед лідерів зі сплати туристичного збору

У 2017 році команда Андрія Гордєєва продовжувала працювати над розвитком туристичного потенціалу регіону:впроваджувалися заходи з покращення туристичної інфраструктури, здійснювався капітальний ремонт доріг, а також відновлено річкові перевезення по Дніпру, збільшено кількість авіарейсів через аеропорт «Херсон» тощо.

Найяскравішими подіями сезону стали першотравневі гуляння на унікальній Кам'янській Січі, херсонська фан-зона під час конкурсу «Євробачення», пісенний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», в якому взяли участь майже 400 конкурсантів з різних куточків нашої країни, та багато інших цікавих подій. Як результат, Херсонщина – одна з найбільш відвідуваних туристичних територій України.

«Близько 3,5 млн відпочиваючих завітали до області у 2017 році. Херсонщина увійшла до п'ятірки областей-лідерів зі сплати туристичного збору разом зі Львовом, Києвом, Одесою та Івано-Франківщиною. Суб'єктами туристичної діяльності сплачено до бюджетів усіх рівнів 23,9 млн грн, що на 41% більше ніж у 2016 році», – наголосив Андрій Гордєєв.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів