Представники ХДУ завітали до Нової Каховки

Минулого четверга, 15 березня студенти та викладачі Херсонського державного університету продовжили цикл профорієнтаційних заходів на теренах Херсонщини.Цього разу представники нашого навчального закладу завітали до Нової Каховки.

Варто зазначити, що зустрічі з херсонськими старшокласниками проходять у межах реалізації обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2021 роки та з метою формування сучасного професійного середовища в регіоні.

У ході зустрічі цьогорічні випускники Нової Каховки дізналися про найстаріший навчальний заклад Півдня України – Херсонський державний університет, – про наявні спеціальності та перспективи працевлаштування після здобуття вищої освіти. Всі охочі також отримали буклети, у яких міститься інформація про кожен факультет.

Також присутні у залі ознайомилися з відеоматеріалами про навчальний заклад, факультети, наукову роботу, матеріально-технічну базу і, звісно, про насичене подіями студентське життя.

Розпочинаючи зустріч, перед аудиторією виступила проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Тюхтенко. Вона зазначила, що на сьогоднішній день у Херсонському державному університеті діє 54 освітні програми.

Окрім того, завдяки програмі подвійного дипломування студенти вишу мають змогу отримати документ про вищу освіту європейського зразка. Наталія Анатоліївна зазначила, що більшість вчителів та урядовців місцевих органів влади – випускники ХДУ. Завершуючи свій виступ, Н.Тюхтенко подякувала майбутнім абітурієнтам, що завітали на зустріч й побажала їм вдало зробити свій вибір.

Також перед присутніми виступила заступник відповідального секретаря приймальної комісії Ірина Глущенко, яка ознайомили учнів з особливостями вступної кампанії-2018.

Вона зупинилася на найважливіших етапах, які чекають потенційних абітурієнтів попереду – реєстрації та складанні зовнішнього незалежного тестування, подачі документів під час вступної кампанії.

Крім того, у межах заходу відбулася концертна програма. Свої танцювальні й вокальні номери продемонстрували студенти факультетів: іноземної філології; економіки і менеджменту; дошкільної та початкової освіти; природознавства, здоров'я людини і туризму.

Прес-центр ХДУ

P.S. Нагадаємо, що подібні профорієнтаційні зустрічі триватимуть протягом місяця.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів