Херсонці продовжують кРок у майбутнє

Міжнародний рок-фестиваль «кРок у майбутнє» безслідно зникає? Величезна армія прихильників фестивалю та рок-музикантів вважають що ЦЕ НЕ МОЖЛИВО!

За 10-ть років своєї історії він об'єднав творчих людей та їх фанатів з різних міст та країн, завдяки цьому дійству про Херсон заговорили як про одну із гостинних рок-столиць Європи, куди приємно завітати в гості, який залишиться у серцях багатьох поціновувачів сучасної рок-музики світового ґатунку.

Сайт «Херсонці» згоден з таким твердженням та намаганням багатотисячної армії друзів фестивалю серед рок-музикантв та фанатів «кРоку» збереження неповторної атмосфери дружби та єдності, яка завжди панувала на фестивальному майданчику.

Ми продовжуємо, розпочатий в лютому, марафон розіграшу призів, які надсилають рок-групи з різних міст та країн для своїх друзів – фанатів "кРоку".

Цього разу є можливість стати володарем CD «Derin», виданий 2016 року турецькою рок-групою «Pitch Black Process». Турецькі музиканти залишили на цьому диску для шанувальників фестивалю свої автографи.

Рок-група «Pitch Black Process» була заснована 1999 року в м. Ізмір. Музика колективу, насичена енергією та національним колоритом справила справжній фурор у глядачів, які були присутні на виступі турецьких музикантів минулого року в Херсоні, на сцені фестивалю.

«Pitch Black Process», який має велику армію фанатів в багатьох країнах Європи, який не один раз робив тривалі тури країнами Західної Європи, збираючи повні зали та с кожним виступом поповнюючи армію своїх прихильників отримав значне поповнення їх лав в Херсоні.

Як це було 1 вересня 2017 року в Херсоні, яка панувала атмосфера на фестивальному майданчику під час виступу музикантів можна побачити на цьому фрагменті цього їх незабутнього шоу:


P.S. Виграти приз від "кРОКа у майбутнє" можна надіславши протягом березня 2018 року на адресу редакції сайту "Херсонці" (email: kherson.inform@ukr.net) цікаву інформацію про будь-яку рок-групу, яка протягом 10 років виступала на фестивалі "кРок у майбутнє" у Херсоні (з поміткою "на конкурс").

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів