Херсонщина набуває позитивного євроінтеграційного поступу

В середині лютого Центр досліджень південноукраїнського прикордоння (ЦДПУП) презентував для херсонців«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу в Україні за 2014 – 2016 роки».

Під час презентації керівник Центру досліджень південноукраїнського прикордоння Володимир Коробов, зауважив, що регіональна економічна політика трансформується в умовах децентралізації, практичні питання євроінтеграційного поступу будуть дещо зміщатися в ОТГ.

Також, на прес-конференції Виступив партнер по проекту з Миколаєва – Деніс Барашковський, радник мера Миколаєва, який порівняв результати дослідження в Херсонській та Миколаївській областях.

Як доводять результати дослідження, останнім часом Херсонська область значно посилили свої позиції в загальноукраїнському рейтингу.

Так, відповідно до показника «Євроіндекс» Херсонщина займала:

у 2014 році – 17 місце із показником 0,2404;
у 2015 році – 10 місце із показником 0,3634;
у 2016 році – 12 місце із показником 0,3546.

Відповідно до показників євроіндексу Херсонська область обіймає серединну позицію у рейтингу областей України впевнено обійшовши усі північні області та деякі центральні. Зокрема, сусідні з Херсонщиною області Миколаївська – 22 позицію в рейтингу, Дніпропетровська – 17 позицію, Запорізька – 13 позицію.

За матеріалами ЦДПУП

Захід проводився в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного ЕкономічногоПоступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Центром досліджень південноукраїнського прикордоння у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ)«Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid).

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів