На Херсонщині мотивували безробітних до власної справи

До Високопільського районного центру зайнятості на семінар з безробітними «Як розпочати власну справу?» завітав начальник відділу економічного розвитку та державної реєстрації Високопільської районної державної адміністрації Олександр Мех.

Він розповів про економічні перспективи розвитку Високопільського району, інформував про інвестиційні проекти, які надають великі можливості для малого та середнього бізнесу. Адже Високопільські виробники вже виходять на європейські ринки збуту і мають високий потенціал для євроінтеграції у галузі сільського господарства та енергетики.

Представник районної державної адміністрації поділився з учасниками заходу бізнес-ідеями, втілення яких можуть сприяти економічному росту району.

Він підкреслив, що для молоді Високопільщини перспективними є участь у ІТ-бізнесі, традиційні також сільськогосподарське виробництво та торгівля.

Олександр Степанович озвучив цифри грошових надходжень до районного бюджету від працюючих підприємств і організацій та висловив надію, що зацікавлені у бізнесовій діяльності учасники семінару внесуть свій вклад у розквіт економіки Високопільського району.

Наприкінці семінару спеціаліст з профорієнтації Наталя Рябчун повідомила про можливість участі у діяльності проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою розвитку самозайнятості та малого бізнесу.

Також навела приклад безробітної Високопільського районного центру зайнятості, яка вже закінчила бізнес-курс організований Херсонською громадською організацією «Успішна жінка» та готує бізнес-план на участь у конкурсі міні-грантів Проекту USAID.

Організатори побажали присутнім активності та креативності в реалізації власної справи.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів