Особлива увага на Херсонщині приділяється демобілізованим учасникам АТО

Фахівці служби зайнятості переймаються проблемами громадян, які повернулися з АТО і прикладають багато зусильдля забезпечення соціальних гарантій колишніх бійців.

Адже повернувшись із зони бойових дій, учасники АТО не завжди повертаються в свої трудові колективи.

Нововоронцовським районним центром зайнятості надається повний спектр соціальних послуг щодо сприяння у працевлаштуванні, використовуючи при цьому індивідуальний підхід до кожного учасника антитерористичної операції з метою з'ясування його бажань і можливостей.

Зокрема, директор районного центру зайнятості Наталя Терно постійно проводить особисті зустрічі з цією категорією безробітних.

Нещодавно відбулась співбесіда Наталії Іванівни з учасником АТО - жителем с. Михайлівка Іваном Лесиком, під час якої вона акцентувала увагу на соціальних послугах, які колишній воїн може отримати у центрі зайнятості, а також разом розглянули перспективи його працевлаштування, зокрема, отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

На сьогодні у Нововоронцовському районному центрі зайнятості перебуває на обліку 13 учасників антитерористичної операції.

У 2017 році з числа демобілізованих учасників АТО статус зареєстрованого безробітного мали 48 осіб, з них були працевлаштовані 18 безробітних цієї категорії населення.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів