Фотолітописець Херсонщини

Журналістика нашого краю, України невіддільна від імені Олександра Григоровича Альперта, який віддав майже півстоліття життя роботі в пресі,заклавши потужні стандарти якості, майстерності, одухотвореності, заснувавши династію фотомайстрів.

Сьогодні, 23 лютого, виповнюється 120 років від дня народження Олександра Григоровича. Простором його творчості десятки років була головна газета Херсонщини – «Наддніпрянська правда», зі сторінок якої майстерними світлинами Альперта промовляло трудове, патріотичне, духовне життя Херсонщини.

Олександр ГОЛОБОРОДЬКО

На світлинах – Олександр Григорович Альперт та деякі його роботи з каталогу фотовиставки до 80-річчя, 1978 р. («Господар степу». Герой Соціалістичної Праці, комбайнер радгоспу «Україна» Віктор Калюжний; бригадир свиноферми з Цюрупинського району Марія Костіна; депутат Верховної Ради УРСР, робітник суднозаводу Віктор Гурський; відомий актор театру та кіно, кінорежисер, Народний артист СРСР, уродженець Херсонщини Євген Матвєєв).

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів