Співаковський, від імені ветеранів силових структур Херсонщини, подякував Уряду

Сьогодні, 21 лютого на засіданні Кабінету міністрів України прийнято дуже важливе рішення - про підвищення пенсій військовослужбовцям.

Причому, як запевнив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, перерахунок пенсій буде проведено від 1 січня 2018 року, а нарахування почнеться буквально з завтрашнього дня.

Знаю, наскільки принциповим це було для ветеранів силових структур, адже, на відміну від інших категорій пенсіонерів, їх пенсії останній раз переглядалися ще 2008 року. Сьогодні держава, на мій погляд, показала своє людське обличчя. Незважаючи на непрості часи, кошти були знайдені.

Від імені ветеранів силових структур моєї рідної Херсонщини хотів би висловити щиру вдячність Уряду і особисто Володимиру Гройсману за відновлення соціальної справедливості по відношенню до людей, які багато років вірою і правдою служили Україні.

Але хочу наголосити, що рішення Кабміну - це лише перший крок. І вже в понеділок на засіданні фракції Блоку Петра Порошенка, в якому візьме участь Міністр соціальної політики Андрій Рева, ми плануємо почати напрацювання і обговорення тих нагальних змін, які необхідно внести до законодавства про пенсійне забезпечення.

Тож спільна робота президентської політсили і Уряду в цьому напрямку триває, - запевнив народний депутат України Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів