У Херсоні ремонтують дорогу до кладовища

Розпочато другий етап ремонтних робіт на дорогах по вулиці Колодязній під'їзному шляху до Кіндійського кладовища.

Нагадаю, що ці роботи були призупинені із-за певних корективів проекту. Жителі вулиці на зустрічах з міським головою Володимиром Миколаєнко, депутатами Юрієм Рожковим та Галиною Луговою висловили пропозицію щодо облаштування дороги тротуаром, дорожніми знаками...

Взявши до уваги побажання громади, планується завершити ремонтні роботи до "Поминальних днів", які в цьому році припадають на 15 квітня.

В понеділок, 19 лютого на засіданні комісії з планування бюджету мною було озвучено питання щодо передбачення додаткових коштів щодо остаточного фінансування по вулиці Колодязній у сумі 142. 000 грн. та під'їзного шляху до Кіндійського кладовища у сумі 199.000 грн.

Маємо надію, що дорога буде відремонтована в повному обсязі. Дякуємо міському голові, колегам-депутатам за підтримку, всім жителям за небайдужість, витримку і порозуміння. Сподіваємося на плідну співпрацю й надалі.

Галина ЛУГОВА,
депутат Херсонської міської ради.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів