Безробітні Херсонщини готові приступити до роботи на полях

Днями 30 безробітних Іванівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості розпочали навчанняв Херсонському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Технічне обслуговування і ремонт сільськогосподарської техніки».

Серед слухачів - безробітні, які мають досвід роботи за професіями трактористів сільськогосподарського виробництва та робітників фермерських господарств, тобто обслуговують сільськогосподарську техніку.

Напередодні весняно-польових робіт безробітні поновлять знання щодо сучасних засобів технічного обслуговування та ремонту машин сільськогосподарського призначення, способів, форм і методів організації технічного обслуговування машинно-тракторного парку в польових умовах.

Викладачі Прасолов Василь та Перепелко Володимир нададуть конструктивні знання з особливостей нової техніки та її обслуговування, періодичних технічних оглядів, основ безпеки праці в сільськогосподарській галузі.

Скоро – початок сезону польових робіт і безробітні готові приступити до них з новими знаннями.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів