У селян на Херсонщині хочуть забрати землю?

На території Херсонської області, є випадки, коли місцева влада прагне відібрати землю в сільських жителів,- нещодавно заявив у Верховній Раді народний депутат України Олег Березюк

Про кричущий випадок свавілля з боку обласної влади на Херсонщині заявили місцеві мешканці села Червоний Маяк Бериславського району. Їх підтримав, під час брифінгу у Верховній Раді, народний депутат Олег Березюк.

Він повідомив, що місцевий аграрій, який працює в Бериславському районі та по сумісництву депутат Херсонської обласної ради, Ігор Йосипенко, разом з місцевим головою РДА Олександром Гомоном навмисне хочуть забрати землі в селян.

За словами місцевих, не допомагають в даному випадку звернення до керівництва області. Тому селяни звернулися за поміччю до народних депутатів.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про майбутні вибори, які мають стати першими в Бериславському районі. Саме до майбутньої Новорайської громади і має увійти село Червоний Маяк, разом з прилеглими селами.

Зрозуміло, що селяни розраховують на те, щоб користуватися власною землею так, як самі того захочуть. І, звісно, не бути залежними від рішень, які приймає влада, аби догодити бізнесменам.

«Без границ»

Фото Zik

P.S. Детальніше про ситуацію з землею поблизу села Червоний Маяк Бериславського району Херсонщини нардеп Олег Березюк розказав на брифінгу у Верховній раді 07.02.2018:

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів