Без доступних книжок залишили малечу чиновники на Херсонщині

Складається враження, що чиновники на Херсонщині влаштували між собою якесь неофіційне змагання - хто дошкульніше вдарить по культурі.

В обласному центрі, приміром, заради економії бюджетних коштів скоротили працівників у бібліотеках, підпорядкованих облраді.

Та ще й позабирали в них службовий транспорт, перевівши на обслуговування в комунальне АТП.

Однак у Каховці пішли ще далі. Тут міськрада взагалі припинила співфінансування районної дитячої бібліотеки, читачами якої є майже шість тисяч місцевих школярів (три чверті з них мешкають саме в райцентрі).

Тому в її бюджеті виникла гігантська "діра" на 510 тисяч гривень, яку фінансування з районної скарбниці (270 тисяч гривень) жодним чином не перекриває.

Тож книгозбірня, залишена без коштів на зарплати та комунальні послуги, припинила роботу, розмістивши у Фейсбуці звернення до дітлахів з уклінним проханням повернути взяту додому літературу. Чому Каховська міськрада припинила співфінансування закладу - невідомо.

Але тепер очільники міста обіцяють передбачити необхідні книгозбірні кошти лише навесні, провівши їх перерозподіл. А до того часу маленькі читачі шукатимуть для себе доступні книжки хіба що в Інтернеті - і лише ті, хто мають підключені до всесвітньої мережі комп'ютери.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів