Херсонський міський центр зайнятості - для кадрових потреб роботодавців

Фахівці Херсонського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій для задоволення кадрових потреб роботодавцівта інформування про набір на військову службу за контрактом до підрозділів охорони державного кордону в Херсонській області.

У заході взяли активну участь представники державної установи «Херсонський слідчий ізолятор», державної установи «Херсонська виправна колонія (№61)» та Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Представники роботодавців надали розширену інформацію шукачам роботи про вакансії за посадами: молодший інспектор відділу охорони, інспектор пенітенціарної служби, молодший інспектор прикордонної служби та розповіли про умови праці, обов'язки працівників, про рівень заробітної плати та графік роботи.

Заступник начальника центру укомплектування-начальник відділення з добору по Херсонській області окремого регіонального центру укомплектування Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковник Анжела Александровська поінформувала учасників заходу з питань набору на військову службу за контрактом.

У заході взяли участь 18 безробітних, в тому числі особи без професії, учасники АТО, вимушено переміщені особи. За підсумками заходу 4 безробітних зацікавились вакансіями та домовились з роботодавцем на додаткову співбесіду безпосередньо в установі.

Херсонський регіональний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів