Співаковський про якість української вищої освіти та необхідні кроки і перспективи її реформування

Вчора мав гарну нагоду поспілкуватися в студії телеканалу "Київ" з Катерина Амосова, Ректором НМУ імені А.А. Богомольцяу якої, до речі, був День Народження.

Обговорили якість української вищої освіти та необхідні кроки і перспективи її реформування, важливість вдосконалення системи вимірювання у вишах, яка кількість спеціалістів працює за фахом та чи відповідає така їх кількість потребам ринку і головне - якого рівня фаховість спеціалістів і фаховість самих викладачів. Окрему увагу приділили проблемі довіри суспільства до українських ВНЗ та питанню їх фінансування.

Дійшли беззаперечної згоди, що навчальний заклад маєбути конкурентоспроможним на ринку освітніх послуг та привабливим для абітурієнтів.

Над всіма цими нюансами працює також і робоча група Комітету з підготовки проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту», про що я зазначив під час ефіру.

Бажаю всім приємного перегляду, а майбутнім вступникам - успіху та правильного для них вибору серед різноманіття спеціальностей та ВНЗ!

Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів