Співаковський щодо перерахунку пенсій військовим пенсіонерам

Вчора, 7 лютого, під час мітингу військових пенсіонерів під стінами Верховної Ради, які вимагали від народних депутатів підтримати справедливі вимоги щодо перерахунку та виплати пенсій народний депутат Олександр Співаковський вийшов поспілкуватися з ними та висловити свою підтримку, пообіцяв контролювати ситуацію в подальшому.

...Нам всім разом потрібно змінювати ставлення до людей похилого віку і допомагати їм відчувати впевненість у тому, що коли вони опиняться на пенсії, то не будуть вимушені думати про те, як себе прогодувати. Вони мають відчувати турботу держави. Особливо, коли вони ризикуючи своїм життям, захищали її територіальну цілісність, суверенітет та незалежність.

Запевнив військових пенсіонерів, що особисто звернувся до Голови Верховної Ради з проханням про якнайшвидший розгляд та прийняття Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», якою передбачено перерахування пенсій для всіх військових пенсіонерів з 01 січня 2018 року.

Пообіцяв, що зроблю все можливе, аби домогтися остаточного вирішення питання щодо перерахунку пенсій силовиків, - щоб не пізніше цього тижня Верховна Рада ухвалила відповідну постанову та почалася процедура перерахунків та виплат, - запевнив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ

P.S. Варто також зауважити, що під час спільного брифінгу з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що законопроект про підвищення пенсій військовослужбовців буде внесений у Верховну Раду одразу після погодження з Радою національної безпеки та оборони.

Ввечері під час зустрічі Голови ВР з Головами Комітетів, Андрій Парубій також підкреслив, що в найближчий час на розгляд Верховної Ради буде винесено Постанову «Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів