У Херсонському театрі розпочнеться «Лютий Лютий»

Завтра о 16.00 у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша, на сцені під колом, відбудеться непересічна подія в рамках фестивалю «Лютий Лютий».

До театру завітають цікаві особистості - Сашко Брама та Андрій Бучко, які вже більше, як півроку, подорожують Україною пішки. Це буде перший захід, що відбудеться в рамках фестивалю "Лютий Лютий".

Організатор та режисер Андрій Май розповів про цю подію: "Першого червня 2017 року Сашко Брама та Андрій Бучко вийшли зі Львова і пішли пішки дивитись, яка є Україна без гламуру та парадних фасадів.

Пройшовши західну, центральну Україну, побували в Чорнобилі, потім вони провели січень в зоні АТО. Наразі вони готові представляти результати своїх досліджень в Херсоні". Це перший захід, що відбудеться в рамках фесту. Адже на 10-му фестивалі пан Андрій хоче представити 10 постатей, що займаються експериментальним театром.

На подію можуть потрапити всі бажаючі, адже вхід безкоштовний.

Еліза СОЛОДКА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів