Херсонська облрада допомагає реабілітації воїнів АТО

Херсонська обласна рада ініціювала проведення для медпрацівників лекційно-семінарських занять, на яких навчатимуть основам психологічної допомоги військовослужбовцям - учасникам АТО.

Антитерористична операція досі триває і з кожним роком все більше наших громадян проходять через неї. На жаль, не всі повертаються з бойових завдань живими та здоровими...

А ті, хто повертаються додому, ще довго страждають від невидимих наслідків війни, таких як посттравматичний стресовий розлад, контузія, постконтузійний синдром тощо.

Несвоєчасно надана психологічна допомога може негативно позначитися на подальшому житті учасників АТО. У зв'язку з цим, психологічна допомога військовослужбовцям і, особливо, військовим, які повертаються із зони АТО, є обов'язковою.

Зважаючи на невелику кількість фахівців – військових психологів в області, Херсонська обласна рада ініціювала проведення для медпрацівників лекційно-семінарських занять з теми: «Контузія і постконтузійний синдром: фізичні і ментальні прояви. Діагностика і лікування».

Також у рамках курсу можна буде дізнатися про прояви та лікування медикоментозної алергії, анафілактичного шоку, бойової психічної травми та посттравматичного стресового розладу.

Лекційно-семінарські заняття проведуть – доктор медичних наук, професор, заступник начальника Української військо-медичної академії з клінічної роботи Всеволод Стеблюк та науковий співробітник інституту нейрохірургії Національної академії медичних наук, магістр психології Катерина Проноза-Стеблюк.

Херсонська обласна рада

Орієнтовна дата проведення заходу – 1 березня 2018 року. Інформацію про місце проведення повідомимо додатково.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів