Херсонська облрада шукає морального директора

Продовжується конкурс на вакантну посаду директора комунального некомерційного соціального підприємства «Оберіг» Херсонської обласної ради.

Відповідне розпорядження видав голова обласної ради Владислав Мангер 25 січня 2018 (№15).

Як відомо, організація займається тим, що допомагає військовослужбовцям та сім'ям загиблих учасників АТО, бере участь у тематичних заходах, сприяє військово-патріотичному вихованню молоді.

Крім того, що претендент на посаду повинен мати високі моральні та етичні якості, вимоги до даної персони висуває і закон.

Так, наприклад, Наказом від 29 грудня 2004 року №336 Міністерства праці та соціальної політики регламентовано: майбутній директор повинен мати вищу освіту другого рівня за ступенем магістра у відповідній галузі знань, або вищу освіту другого рівня за ступенем магістра та післядипломну освіту за галуззю знань «Управління та адміністрування» чи «Право».

Також стаж роботи претендента має складати не менше 5 років на керівних посадах. Повний перелік вимог можна переглянути на офіційному сайті Херсонської обласної ради.

Свої пропозиції можна подавати до 14 лютого (протягом 20 календарних днів з дати опублікування інформації на офіційному сайті) за адресою: 73000, м.Херсон, пл.Свободи,1, каб.334, телефон для довідок: 49-25-07

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів