Андрій Гордєєв: У нас на Херсонщині є що подивитися!

Про це голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв розказав вчора, 30 січня, під час прямого ефіру на всеукраїнському "5 каналі" телебачення.

Зокрема, Андрій Анатолійович розповів про створення в області єдиної в Україні системи територіальної оборони, яка була заснована на волонтерських засадах і працює вже рік.

Наразі Президент України вже підписав план навчальних заходів на 2018 рік. На підставі цих загонів буде формуватися бригада тероборони зі своєю адміністрацією та керівництвом.

Щодо інвестиційного клімату та туризму, то голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв прокоментував: «Ми займаємося фундаментальним розвитком економіки: залучаємо іноземні інвестиції, заохочуємо наших інвесторів, робимо дороги на курортні напрямки.

Звичайно, нам не вистачає нормальних сервісів в курортно-туристичних зонах. Тому ми розробили проект «Херсонське Батумі» і пропонуємо вздовж всього узбережжя земельні ділянки для мережевих готелів, для залучення більшої кількості туристів.

У нас є що подивитися! Наразі ми чекаємо зовнішнього інвестора і робимо все для того, щоб його залучити».

Наостанок голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв запросив всі бажаючих завітати до Херсонщини та закликав не боятися інвестувати у регіон.

Прес-служба Андрія Гордєєва

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів