Аварійні опори у Херсоні замінять частково

Аварійні опори у Херсоні замінять частково
У скарбничці Херсона таки нашкребли грошей на часткову заміну аварійних опор контактної мережі для тролейбусів.

Вони вже настільки старі, що розвалюються від більш-менш сильного поштовху, як це сталося на центральному проспекті Ушакова.

Там після ДТП пошкоджений стовп упав прямісінько на проїжджу частину, лише дивом не покалічивши когось із автолюбителів чи пішоходів. Тепер у комунальному підприємстві «Херсонелектротранс» уже почали міняти 45 опор на центральних вулицях, але цього вочевидь буде недостатньо.

За найскромнішими підрахунками слід замінити понад половину з 3600 стовпів, встановлених 40—50 років тому. А грошей на це бракує: тих 1,2 мільйона гривень, які цьогоріч передбачили в муніципальному бюджеті, вистачить максимум на заміну сотні стовпів.

Тобто, тут уже потрібен не один мільйон, а десятки, яких у бюджеті немає.

Кошти ж-бо, у рамках програми розвитку громадського транспорту, необхідні не тільки на контактну мережу, а й на купівлю нових тролейбусів задля модернізації самого рухомого складу. Який ненабагато «молодший» від тієї самої контактної мережі.

"Голос України"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів