Херсонський губернатор привітав з Днем Соборності

Щиро вітаю, дорогі земляки, з Днем Соборності, одним з найбільш важливих свят для нас зараз, - підкреслив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Соборність — це неподільне ціле усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об'єднані в незалежну європейську Українську державу.

У нас – спільне минуле, і проблеми – однакові. І ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний ворог, і мета – спільна. Любимо свою Вітчизну і своє майбутнє бачимо лише разом.

Тому що Соборність — це велика міцна родина для всіх громадян України.

Стільки людей, стільки поколінь горіли серцем заради України, жертвували життям, всім, що мали. Отже, ми не маємо права бути безвідповідальними, слабкими, неефективними.

Сьогодні тисячі наших земляків у складі Збройних Сил України та бойових загонів добровольців своєю мужністю та героїзмом прославляють сильне національне військо, армію яка є гарантом соборності, незалежності та цілісності.

В цей день, я ще раз хочу наголосити, що Крим та тимчасово окуповані території Донецької і Луганської областей – це Україна, на цих територіях обов'язково буде відновлено українську владу.

Ми маємо усвідомлювати, що лише в єдності дій та соборності душ досягнемо величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Бажаю вам, шановні земляки, щастя і здоров'я, добробуту і злагоди, миру та спокою. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної Батьківщини. Слава Україні!

Андрій ГОРДЄЄВ
Голова Херсонської ОДА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів