На Херсонщині екологи припинили незаконну торгівлю водними живими ресурсами

На Херсонщині екологи припинили незаконну торгівлю  водними живими ресурсами
6 січня 2018 року під час проведення державного контролю інспекторами Державної екологічної інспекції у Херсонській областівиявлено незаконну реалізацію водних живих ресурсів у місті Олешки.

Правопорушники організували стихійну торгівлю рибою без відповідних документів, що є порушенням пункту 3.14 «Правил любительського та спортивного рибальства».

Даними правилами заборонено продаж або скуповування риби, ікри і водних безхребетних та продуктів їх переробки без наявності документа, який підтверджує законність їх придбання та сертифіката якості. Відносно порушників складено три адміністративні протоколи за частиною 1 статті 88-І КУпАП Порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об'єктів тваринного або рослинного світу.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світу, а також збут незаконно добутої продукції - тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Матеріали адміністративної справи направлено до суду.

Держекоінспекція в Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів