Жителям Херсонщини розповіли про принципи правильного харчування

На базі приватного підприємства «Гармонія» для членів колективу та усіх бажаючих мешканців Каховки пройшов семінарна тему «Принципи правильного харчування».


Запрошений лікар-дієтолог Ольга Тончева, консультант програми "Зважені та щасливі", донесла до аудиторії інформацію про те, що їжа повинна нести користь, енергію в організм. Ольга наголосила, щоб змінитися, бути в гармонії з собою, треба змінити спосіб життя, культуру харчування сім'ї.

Слухачі ставили запитання, на які отримали аргументовані відповіді фахівця. Мали можливість дізнатися, яких продуктів слід уникати, аби не зіпсувати власне життя, а які, навпаки, обов'язково треба вживати, щоб бути здоровим та гарно виглядати.

Людське тіло — надзвичайно точний і досконалий механізм! На жаль, ми сприймаємо всі процеси, які щодня відбуваються в нашому організмі, як належне. Якщо наше тіло є храмом, то це найунікальніший храм у світі, який ми повинні берегти...

ПП «Гармонія» має власний девіз — «Гармонія. Актуально. Пунктуально», тож зовсім не дивно, що такий просвітницький захід пройшов в офісі саме цього підприємства.

Олена ДЕМЧЕНКО
"Каховська Зоря"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів