За перебування малюків у дитсадках Любимівки заплатить громада

За перебування малюків у дитсадках Любимівки заплатить громада
Більше не доведеться платити за перебування своїх дітей в дитсадках Каховки жителям Любимівської селищної ради Каховського району.

Сталося це завдяки рішенню селищної ради щодо передачі бюджету міста цільової грошової субвенції розміром 100 тисяч гривень.

Нагадаємо, що цього Каховська міськрада домагалася цілий рік. Через це певний час навіть існувала загроза, що сільські діти взагалі не зможуть відвідувати міські дитсадки.

Любимівська селищна рада попереднього скликання не бажала виділяти необхідну субвенцію. Але водночас тут ніяк не вирішувалася проблема дефіциту місць у й без того переповнених дитсадках.

Після утворення Любимівської ОТГ і обрання нового депутатського корпусу питання нарешті вдалося вирішити.

«Нині наші дитсадки відвідують діти не лише з Любимівки, а й Василівки, Софіївки і Каїр, — коментує начальник відділу освіти Каховської міськради Михайло Гончар. — У 2018 році ми знову будемо порушувати питання виділення субвенції, виходячи з середніх показників відвідування дошкільних закладів дітей Любимівської ОТГ і витрат на їх харчування і сплату комунальних послуг».

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів