Заради інформаційної безпеки Херсонщини

Заради інформаційної безпеки Херсонщини
Сьогодні, 16 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинськийта в. о. генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Олександр Богданов здійснили огляд Чаплинської телерадіовежі, початок відновлення якої заплановано на найближчий час.

Таким чином вони підтвердили свої наміри про відновлення українського телерадіомовлення на прикордонних територіях, зокрема на Херсонщині. Телерадіовежу в Чаплинському районі керівництво Херсонської області добудовуватиме спільними зусиллями з Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення.

За словами в.о. обов'язки гендиректора Концерну РРТ Олександра Богданова, вежу планується підняти з 93 до 133 метрів. Усі відповідні юридичні процедури здійснено, визначено підрядника. Сигнал з Чаплинської вежі охоплюватиме Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим.

«Дуже цікавий проект. Закінчити його ми маємо до травня 2018 року. Металоконструкції для будівництва та спорудження вежі вже готові . Для нас важливо, щоб українське слово чули наші співвітчизники з тимчасово окупованої території Криму і на слова «Слава Україні!» рефлексивно відповідали «Героям слава!», - наголосив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.


«Сьогодні було символічно відкрито нову фазу розвитку українського телерадіомовлення на півдні Херсонської області і на територію Криму. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб українське мовлення на територію Криму у 2018 році здійснювалося вже з двох веж - Чонгарської і Чаплинської", - підсумував член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.


"Запевняю, що область надасть максимальну допомогу у вирішенні питання щодо інформаційної безпеки, адже саме партнерство у впровадженні таких проектів є запорукою правильного результату", - заявив Андрій ГОРДЄЄВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів