Херсонський бізнесмен передав бійцям власний автопарк

Херсонський бізнесмен Олег Волошин поділився з військовими власним автопарком. Керівник приватної фірми, що надає послуги з відвантаження пально-мастильних матеріалів, купив для підприємства нові автоцистерни, а дві старі перегнав просто у двір міського військкомату для передачі 57-й окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ.

Обрав її з двох причин: по-перше, 57-ма ОМБр постійно дислокується саме на Херсонщині, а по-друге, зараз її підрозділи вирушили на східний фронт, а там такий транспорт потрібен завжди.

Юрист фірми Костянтин Причина, котрий організовував передачу, запевнив, що автоцистерни у відмінному стані - за ними дбайливо доглядали, та й нещодавно вони пройшли "капіталку". Тож навіть розбитими фронтовими дорогами бігатимуть ще десятки та сотні тисяч кілометрів.

Дуже вдячний за подарунок і заступник командира зенітного дивізіону бригади з озброєння, старший лейтенант Сергій Абілєнцев.

"Ми оглянули "ЗІЛ" та "МАЗ", і дуже ними задоволені. Машини хоч і не нові, та цілком справні - просто зараз можна вирушати на них у далеку дорогу, - каже офіцер. - Та, гадаю, одну з автоцистерн "перепрофілюємо" для підвезення води безпосередньо на передову під Авдіївку та Піски. Адже пальне за нашими заявками до служби тилу бригади і так отримуємо без перебоїв, а от з питною водою вряди-годи бувають затримки. А вона в окопному побуті потрібна і для особистої гігієни бійців, і для приготування їжі".

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів