Херсонщина починає опалювальний сезон

Масове підключення об'єктів соціально-бюджетної сфери триває по всій області. Стан готовності Херсонщини до опалювального сезону чиновники оцінюють, як добрий

Про це йшлося вчора, 26 жовтня, на розширеній нараді щодо забезпечення теплом об'єктів соціально-бюджетної сфери та житлових будинків Херсонської області.

Першочергово підключаються дошкільні навчальні заклади та заклади охорони здоров'я. Вже до кінця робочого дня мають бути повністю підключені всі лікарні та інші медичні заклади.

По місту Херсон - всі 44 автономних котельні, що опалюють дитячі садки або садки разом зі школами, запускаються цими днями. Херсонську ТЕЦ планують запустити на початку наступного тижня і в перших числах листопада подати теплоносій до іі споживачів.

Школи, що опалюються окремо, будуть підключені до кінця наступного тижня в зв'язку із початком осінніх канікул. Виключення – Генічеський район, заклади освіти якого будуть підключені повністю, оскільки осінні канікули в районі відтерміновуються на зимовий період.

«Загалом стан готовності області оцінюється, як добрий, а дане питання знаходиться на постійно у контролі в обласної влади», - запевнив заступник голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів