Фіскали Херсонщини укріплюють свої ряди

Вчора, 23 жовтня, в актовій залі Головного управління ДФС у Херсонській області відбувся конкурс на заміщення 15 вакантних посад державної служби категорії «Б»(керівників та заступників структурних підрозділів).

Для його проведення з 02.10.2017 на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби та на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області були розміщені спеціальні оголошення.

Претенденти мали можливість ознайомитися з умовами проведення конкурсу та підготуватися до конкурсного відбору відповідно до переліку тестових питань на знання Конституції України, законодавства про державну службу, антикорупційного та спеціального законодавства. Сам іспит складався з трьох етапів: тестування на знання законодавства України, розв'язання ситуаційних завдань та індивідуальної співбесіди з конкурсантами.

Участь у конкурсі брали не тільки рядові державні службовці установи, які вирішили спробувати свої можливості на керівних посадах фіскальної служби області, а також кандидати без досвіду роботи на державних посадах.

Результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби Головного управління ДФС у Херсонській області будуть оприлюднені на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби та на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області відповідно до чинного законодавства.

Наразі оголошено конкурс на заміщення 15 вакантних посад державної служби категорії «В», який буде проведено 01.11.2017 у Головному управлінні ДФС у Херсонській області.

З детальною інформацією щодо проведення конкурсу можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області за електронним посиланням.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів