У Херсоні заснували «Алею юннатівського руху»

Члени дитячого учнівського Парламенту комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»Херсонської обласної ради виступили з пропозицією започаткувати у місті Херсоні «Алею юннатівського руху».

Минулого тижня вихованцями Центру спільно з ліцеїстами Херсонського Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті закладено «Алею юннатівського руху».

Урочисте відкриття відбулося в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гончара (далі – Бібліотека). На заході були присутні 60 учасників.

Про важливість висадки зелених насаджень розповіла завідувач Центру екологічної інформації Климентенко Анастасія Сергіївна: "Проведенню цього заходу передувала кропітка робота дітей та працівників Центру, Бібліотеки та вчителів Ліцею.

На схилах Дніпра було висаджено більше 20 молодих саджанців дерев, серед яких дуб звичай, горіх волоський, китайський фінік (зізіфус), вишня звичайна, які ще більше прикрасять краєвиди міста.


Процес садіння дерев нескладний, але вимагає акуратності й точності. Діти із завзятістю садили та поливали дерева,ця робота викликала неабиякий інтерес. Важливо, що діти «садять» в себе в душі, в серці..."

Вчитель екології Херсонського Академічного ліцею ім. О.В.Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському Державному університеті Жадан Ірина Анатоліївна привітала всіх і повідомила про початок проведення екологічного проекту «Школа за екологію» в Ліцеї.

Привітала учасників та поділилася своїми спогадами ветеран юннатівського руху на Херсонщині Біднина Ніна Тимофіївна. Її ім'я – яскрава сторінка Станції юних натуралістів Херсона.

Зробивши на пам'ять спільну фотографію, директор Центру Ельвіра Валентинівна Вітренко подякувала всім учасникам і наголосила на те, що це наше привітання майбутнім юннатам: «Ми з вами живемо сьогодні вже у нову епоху історичних змін. На наших очах твориться історія.


- Тільки той, хто оптимістично дивиться вперед, зможе побудувати щасливе майбутнє. Сьогодні ми здатні не тільки прикрасити нашу Землю, а й змінити екологічну свідомість сучасної людини.

Нам не байдужа доля екології Херсонщини, тому ми запропонували приєднатися всім районним та міським станціям області до акції висадження «Алеї юннатівського руху», - зазначила Ельвіра ВІТРЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів