Творчий майданчик у Херсоні приймає гостей

У Херсонській бібліотеці продовжує працювати творчий майданчик Maker Space – креативний простір, завдяки якому кожен може спробувати себе в ролі справжнього творцята реалізувати ідеї, проекти, використовуючи ресурси та інструменти книгозбірні.

Це й інфрачервоний медичний термометр TM-65Е, і Lego Mindstorms EV3, і електрична швейна машинка Janome Decor, 3D ручка, барометр-анероїд мембранний метеорологічний, мультиметр Mastech MS8238.

Так, нещодавно учні Херсонської гімназії №1 завдяки 3D ручкам мали можливість відчути себе магами та створити маленькі шедеври: зірочки, сердечка тощо... Це була розвага і навчання водночас.

Адже ця «чарівна паличка» розвиває дрібну моторику і просторове мислення, відкриває творчі здібності дітей. Малювання цим девайсом подарувало безліч позитивних емоцій нашим юним відвідувачам.

Якщо вас цікавлять новітні технології, ви маєте можливість відвідати нашу книгозбірню та не тільки отримати інформацію про креативну майстерню, а й втілити свої творчі ідеї. Maker Space – це прекрасне місце для цікавого спілкування, наукових дискусій та веселого дозвілля. Завітайте і ви на творчий майданчик Maker Space! Не пожалкуєте!

Херсонська обласна наукова бібліотека імені О. Гончара

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів