Андрій Гордєєв відвідав Свято-Троїцький храм у с. Ювілейне

Минулої суботи, 21 жовтня, у селі Ювілейне Олешківського району відбулося відкриття Свято-Троїцького храму після реконструкції та капітального ремонту даху.

До цього заходу долучився голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Свято-Троїцький храм Олешківського округу Херсонської єпархії УПЦ був побудований в 2001 році. З дня його заснування прихожани беруть активну участь у поліпшені умов церкви.

Так спільними зусиллями общини: населенням, фермерськими господарствами, за останні роки замінено вікна, придбано котел, а цього року проведено капітальний ремонт храму, а саме: замінена покрівля та встановлені купола. Левову частку робіт здійснено за допомоги депутата Олешківської райради Віктора Пунгіна.

Андрій Гордєєв звернувся до настоятеля храму Володимира з проханням: «Моліться за наших захисників України, які боронять наші кордони від російського агресора на сході країни. Переконаний, з Вашою молитвою та Божою благодаттю ми утвердимося як держава і будемо надалі процвітати» .

У свою чергу настоятель протоієрей Володимир додав: «На кожній службі ми молимось за нашу Батьківщину, щоб Господь дав мир і спокій нашій державі та благословив хлопців, які стоять на варті наших кордонів».

Також своїми враженнями поділилася медсестра місцевої школи, а разом з тим парафіянка церкви Тетяна Костюк: «Дякую всім, хто долучився до реконструкції храму. Адже сюди приходить багато людей, які звертаються до нашого настоятеля протоієрея Володимира».

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів