В Любимівській ОТГ на Херсонщині кандидати на вибори вже зареєструвались

В Любимівській об'єднаній територіальній громаді завершилася реєстрація кандидатів на посаду голови та кандидатів у депутати на перші місцеві вибори.

Нагадаємо, що перші місцеві вибори в новій об'єднаній громаді призначено на 29 жовтня.

Так, у Любимівській територіальній виборчій комісії повідомляють, що на посаду голови свою кандидатуру висунули 4 особи.

Зокрема, нинішній голова Любимівської селищної ради Сергій Коновалов, депутат Любимівської селищної ради Сергій Циганов, голова Каїрської сільської ради Анатолій Тарасенко та Олександр Ольшанський.

Крім цього, зареєструвались та подали всі необхідні документи 110 кандидатів у депутати Любимівської ОТГ.

За процесом реєстрації кандидатів по всій території Херсонської області спостерігали представники Громадянської мережі «ОПОРА». За їх даними, одна з найперших політичних сил, яка зробила подання до виборчих комісій Констянтинівської, Любимівської, Станіславської, Білозерської та Борозенської об'єднаних громад, стало ВО «Батьківщина».

До трьох з вищеперерахованих виборчих комісій «Батьківщина» подала по 26 кандидатів, а до інших — 14 і 22 відповідно. По кількості подань ця партія поступається тільки самовисуванцям, яких на сьогодні вже 183.

Варто відзначити, що кандидатів від локальних партій немає, більшість подань виборчі комісії отримують від фракцій з Верховної Ради. Трійку лідерів завершує в Херсонській області Аграрна партія України. Також загалом нарахували подання від таких партій: УКРОП — 33, «БПП «Солідарність» — 31, «Наш край» — 12, «Опозиційний блок» — 11, об'єднання «Самопоміч» — 7.

Загалом на Херсонщині вже зареєстровано 440 кандидатів як самовисуванців, так і від різних політичних сил, а також 23 кандидатури на голів.

Більшість кандидатів на посади голів є самовисуванцями, як і на посади депутатів, що говорить про небажання на місцях балотуватись від будь-яких політичних сил.

Олександра МІШИНА
"Каховська Зоря"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів