На Херсонщині подорожчає проїзд

Щонайменше на 20% і вже вдруге в цьому році планує підвищити вартість проїзду в автобусах приміських маршрутів Каховське АТП-16506.

"10 жовтня ми відправили в Херсон усі розрахунки. Так, вартість квитка в автобусі Каховка — Нова Каховка ми пропонуємо підняти з 15 до 18 гривень, на 2 гривні збільшиться вартість проїзду з Каховки до Любимівки", — говорить директор автопідприємства Володимир Литвиненко.

За його словами, підвищення пов'язано зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів і запчастин. "Тільки на дизпаливо вартість підвищилася на 4 грн./літр за останній тиждень, і немає жодних під¬став очікувати на її зменшення", — додає він.

Крім приміських, АТП ініціювало підвищення тарифів і на міських маршрутах у Каховці. На останнє засідання виконавчого комітету міськради було винесене питання про нову вартість проїзду, яку пропонувалося встановити на рівні 6 грн. замість нинішніх 4 грн. Хоча у проекті вказаного рішення була зазначені зовсім інша сума — 5 грн.

— За нашими розрахунками, підготовленими згідно зі спеціальною методикою, розрахунковий тариф нині становить 6 грн. 40 коп., — пояснив Володимир Литвиненко.

Втім, члени виконкому не погодилися з його аргументами і підвищувати тариф на проїзд відмовилися. Однак, якщо це питання вже почали порушувати перед міською владою, то, як свідчить практика, дуже скоро слід таки очікувати на подорожчання.

До речі, інші перевізники вартість проїзду вже підвищили. Приміром, 6 жовтня ціна на квиток у маршрутці Херсон — Нова Каховка становила 70 грн. замість звичних 60 грн., а за проїзд до Каховки просили 85 грн. замість 70—75 грн.

Олег БАТУРІН
"Новий День"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів