Про роботу податкової міліції Херсонщини

За матеріалами оперативних підрозділів ГУ ДФС у Херсонській області внесено до ЄРДР та розпочато 74 кримінальних провадження,з них іншими правоохоронними органами внесено до ЄРДР 19 кримінальних проваджень (ефективність роботи з викриття кримінальних правопорушень – 75%).

Повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень 24 особам, до суду з обвинувальним актом направлено 24 кримінальні провадження, в т.ч. 3 - за «тяжкими злочинами».

Відшкодована сума збитків у закінчених кримінальних провадженнях складає – 5,8 млн.грн. Відшкодована сума збитків у кримінальних провадженнях, які розслідуються – 9,9 млн.грн. Всього до бюджету відшкодовано – 15,7 млн. гривень.

Платниками області заявлено до відшкодування з бюджету на розрахункові рахунки – 514,6 млн. грн. та 1,6 млн.грн. - у рахунок сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податку з інших платежів, що сплачуються до Державного бюджету.

З початку поточного року на рахунки платників області відшкодовано 375,9 млн.грн. або 73% від суми заявленого до відшкодування.

В ході відпрацювання схем незаконного формування податкового кредиту з ПДВ за матеріалами ОУ розпочато 4 кримінальних провадження за ч.3 ст.191 КК України.

Зменшена до відшкодування сума ПДВ та незаконно відшкодована сума ПДВ, яка є предметом досудових розслідувань, складає 5,2 млн. гривень.

У поточному року викрито та припинено діяльність 1 «конвертаційного центру», до складу якого входило 13 транзитно-конвертаційних підприємств.

За результатами їх відпрацювання встановлено 7 підприємств, по яких є доказова база про фіктивність та внесено інформацію до АІС "СФП". Загальний обсяг проконвертованих коштів складає 51,8 млн. гривень.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів