Про податковий борг та заборгованість по єдиному внеску на Херсонщині

Cтаном на 1 жовтня поточного року сума податкового боргу до зведеного бюджету по Херсонській області складає 647 млн. грн.,у т.ч. до державного бюджету – 507 млн. грн., до місцевих бюджету – 140 млн. гривень.

Для забезпечення погашення податкового боргу вживається комплекс заходів стягнення, який протягом 9 місяців дозволив стягнути до бюджетів більше 70 млн. гривень. (державний – 56,5 млн. грн., місцевий 13,7 млн. грн.).

Так, на адресу боржників направлено понад 3 тисяч податкових вимог. Описано в податкову заставу активів юридичних та фізичних осіб на суму 150 млн. гривень.

За рішенням суду з рахунків боржників юридичних осіб стягнуто 7 млн. грн., фізичних осіб - 600 тис. гривень. Здійснювалась реалізація майна боржників на суму 9 млн. гривень. В межах процедур банкрутства боржників отримано надходжень на суму 2,7 млн. гривень.

Актуальним залишається питання заборгованості населення за користуванням землею.

На Херсонщині майже 109 тисяч фізичних осіб, які мають земельні ділянки під власними забудовами та іншому користуванні, заборгували перед місцевими громадами плати за землю на суму 24,2 млн. гривень.

Значні суми плати за землю заборгували громадяни Голопристанського району – 3,2 млн. грн., Олешківського – 2,1 млн. грн. та Бериславського районів – 2,0 млн. грн.

Окрема увагу приділяється погашенню заборгованості по єдиному внеску на соціальне страхування. Станом на 01 жовтня така заборгованість складає 97 млн. гривень.

Спільно з органами державної виконавчої служби в межах виконавчих проваджень самостійно погашено боржниками та примусово стягнуто заборгованості з ЄСВ на суму 6,7 млн. гривень.

Прес-служба Головного управління
ДФС у Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів