Село на Херсонщині "озолотилося" завдяки канадцям

Найбільшу в своїй історії угоду з продажу земельної ділянки уклала Щасливцевська сільська рада в Генічеському районі Херсонщини.

Ділянку площею двадцять гектарів на курортній Арабатській стрілці місцева громада продала україно-канадському підприємству за 9,7 мільйона гривень.

Ці надходження (в селі їх сприймають як "золотий дощ") майже подвоїли сільську скарбничку. Але тут швидесенько визначилися із тим, куди їх витрачати.

Зокрема, планують добудувати ФАП та облаштувати вуличне освітлення в адміністративно підпорядкованому селі Генгірка, придбати техніку для вивезення побутових відходів, щоб Арабатка стала чистіша, створити власну пожежну частину та відремонтувати Будинок культури у Щасливцевому.

Землі селянам не шкода: адже на ділянці біля Азовського моря зведуть оздоровницю, яка прийматиме гостей цілий рік, а не тільки з травня по вересень. Тож це ще й гарантоване збільшення кількості робочих місць, а для сільради - чималі надходження з податку на доходи фізичних осіб тощо.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів