У Херсоні обговорювали питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб

У приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар на тему «Актуальні питання соціального захисту та інтеграції внутрішньо переміщених осібв контексті співпраці з органами державної влади та органами місцевого самоврядування».

Учасники заходу – понад 30 представників установ, фондів та організацій, які опікуються питаннями підтримки цієї категорії громадян.

Семінар з елементами тренінгу проводив радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Херсонській області Руслан Ібрагімов.

Основна мета семінару - надати розуміння щодо повноважень органів системи соціального захисту та кращих практик ефективного спілкування та підтримки ВПО, встановлення системи ефективної переадресації звернень, розробки механізмів взаємодії між державними та недержавними організаціями.

Захід відбувався в рамках програми «Радник з питань ВПО», що реалізацує Канадська неурядова організація «Stabilization Support Services» спільно з Міністерством соціальної політики України та за підтримки Уряду Великої Британії.

До відома:

Херсонський міський центр зайнятості, у свою чергу, також приділяє значну увагу питанню сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб.

Розгорнуто проведення широкої інформаційно-роз'яснювальної роботи з органами місцевої влади, роботодавцями, громадськими організаціями, волонтерами щодо допомоги у працевлаштуванні внутрішньо переміщеним громадянам.

Починаючи з 2015 року до Херсонського міського центру зайнятості звернулися 336 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, з них працевлаштовано - 127 осіб; отримали допомогу по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності - 13 осіб; проходили професійне навчання - 37 осіб; брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру - 26 осіб.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів