Андрій Гордєєв: «Гордо несіть звання курсанта і пам'ятайте про Херсонщину та Україну!»

Сьогодні, 7 жовтня, голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь в урочистому ритуалі посвяти у курсантиДержавного вищого навчального закладу «Херсонське морехідне училище рибної промисловості», який відбувся на площі перед Обласним музично-драматичним театром ім. М. Куліша.

«Сьогодні ви зробили чи ненайголовніший крок у своєму житті – присвятили себе морській справі. Мене переповнює почуття гордості за те, що Херсонщина має такий освітній, науковий потенціал. Я маю до кожного з вас прохання: гордо несіть звання курсанта і пам'ятайте про Херсонщину та Україну!», - звернувся Андрій Гордєєв до присутніх.

Також очільник області зазначив, що представники влади, мають на місці формувати той потенціал, за яким би майбутні мореплавці мали змогу ходити по Дніпру, працювати на українські судохідні компанії, під державним прапором України.

«На жаль в нашій державі немає відповідного флоту. Але ми над цим працюємо. Сьогодні є пряме доручення Президента України щодо відновлення Дніпра, як судоходного. І Херсон - одне із пріоритетних міст, яке отримає від цього зиск. У нас запрацюють суднобудівні та судоремонтні компанії. Це все заради того, щоб Херсонщина відродилася, як суднобудівний, судохідний край», - зауважив голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв.

Під час заходу майбутні курсанти присягнули на вірність морю та обраній професії. Слово для оголошення тексту урочистої клятви було надано курсанту гр. С-271 Ярославу Щукіну. Після цього курсантам нового набору їх старші товариші одягнули священний символ – морський комір (гюйс), який відтепер вони можуть носити по праву.

«Розвивайте свій інтелект, ростіть духовно, шануйте своїх батьків і викладачів, будьте гідними славних бойових і трудових традицій старших поколінь випускників училища», - побажав начальник училища Костянтин Стасюк.

Наприкінці заходу настоятель Свято-Миколаївського морського собору, отець Сілуан провів молебень благословення майбутнім морякам.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів