Гордєєв: Херсонщина готова до опалювального сезону

Сьогодні, 3 жовтня, засідання колегії обласної державної адміністрації, яке присвячене питанням підготовки до опалювального сезону.

Особливу увагу очільник області Андрій Гордєєв звернув на підготовку підприємств житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

«В цілому в нас ситуація краща, ніж минулого року. Виникає занепокоєння лише з ситуація Херсонською теплоелектроцентраллю...», - підсумував Андрій Гордєєв.

Також він закликав голів районних державних адміністрацій звернути увагу на шефську допомогу (утеплення військових частин, розташованих у районах області) щодо підготовки до опалювального сезону в контексті ТЕЦ, Генічеського газопроводу, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та інших утворень, які сьогодні повинні приймати теплоносії від теплогенеруючих компаній.

«Як влада ми маємо забезпечити наявність теплогенерації та її транспортування», - акцентував Андрій Анатолійович.

Варто зазначити, що заклади соціально-бюджетної сфери, а саме загально-навчальні, дошкільні навчальні та заклади охорони здоров'я підготовлено на 100%.

Також, згідно з вимогами Мінрегіону, рівень готовності об'єктів у сфері теплопостачання до опалювального періоду станом на 01 жовтня становить 100%.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів