На Херсонщині жителі Свєтлово чекають нового дитячого майданчика

Бути новому дитячому майданчику на житловому масиві Свєтлово чи ні — питання, що поки не має відповіді.

Із потребою впорядкувати місце для малечі мешканці декількох будинків звернулись до начальника відділу освіти Михайла Гончара, а згодом і до керівника комунального підприємства «Каховська керуюча компанія».

Підтримку знайшли, і вже на наступне засідання сесії відповідна заява була подана від адміністрації комунального підприємства. Ціна питання невелика – 49 тисяч гривень. Депутатський корпус переважною більшістю прийняв рішення — виділити кошти, між іншим, ще на початку серпня. Та от роботи із встановлення майданчика і досі не розпочали. В чому ж причина?

Виявляється, все зупинилось на етапі впорядкування фінансових документів, адже для бюджетних коштів є певна процедура. Чомусь вже місяць немає необхідного підпису міського голови. Дивина!

Тож занепокоєні батьки — мешканці багатоквартирних будинків за адресами: вул. Освіти, 1, 3, 5, 7, вул. Жовтнева, 2, 6 та просп. Європейський, 5, запросили «у гості» редакцію «Каховської зорі».

Молоді матусі стурбовані тим, що через бюрократичну гру із папірцями міського керманича майданчик встановити не встигнуть, адже за місяць земля вже почне промерзати.

«Ми платимо податки, сплачують мешканці й кошти до «Каховської керуючої компанії», і чому вперше за 30 років нам не можуть встановити дитячий майданчик?», — запитує одна із молодих матусь.

«Все обговорено, все зроблено... Бо ж готувались до встановлення майданчика самі, із допомогою рідних та друзів, а також директора КП »ККК» Андрія Сєрова: прибрали смолу, бітум, засипали пісок. Не лишився осторонь і начальник відділу освіти Михайло Гончар. Тож працювали всі, хто міг. Чому не можна підписати той папірчик?», — підтримує «колегу по нещастю» ще одна молода жінка.

Та навіть більше, необхідну аналітичну роботу вже провела і адміністрація «Каховської керуючої компанії», вийшовши на підрядника, який готовий піти на певні поступки і надати 12-метровий майданчик (коштує близько 100 тисяч гривень) за зниженою ціною. Для підкріплення домовленості вже підготовлено всі документи, наразі підписується відповідний договір. Та ситуація нині така, що КП поки банально не може розрахуватись за комплекс, а, отже, доставити його до Каховки.

Дійсно, хочемо підкреслити, що в цій частині житлового масиву місць для відпочинку дітей не має. А от малечі – чимало, багато й ініціативних батьків, які вже встигли провести неабияку роботу для нового місця дозвілля.

То чи розвіються всі міфи та підозри навколо такої звичної, а найголовніше – необхідної, справи, і коли, все ж таки, встановлять комплекс на вже виділені бюджетні кошти, — сподіваємось, дізнаємось незабаром.

"Каховська Зоря"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів