Інвестори зацікавлені вкладати кошти у встановлення електростанцій на Херсонщині

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь в урочистому відкритті Новотроїцької вітроелектростанції на Херсонщині.

А саме - її першої черги потужністю 15 МВт. Загальна потужність станції складе майже 70 МВт і вона увійде до трійки найбільших та найпотужніших в Україні.

Станція складається з вітроенергетичних установок одного з найбільших в світі виробників вітрогенераторів – данської компанії «Vestas». Проект спільно профінансовано Укргазбанком, компанією «Віндкрафт Таврія» та міжнародними фінансовими організаціями.

«Запуск чергового «зеленого» проекту доводить, що інвестори активізувалися й зацікавлені вкладати кошти у встановлення електростанцій з відновлюваних джерел енергії. Такі успішні кейси є результатом наполегливої роботи як Уряду та Парламенту, так й Держенергоефективності та всіх гравців ринку відновлюваних джерел енергії», – повідомив Сергій Савчук, вітаючи усіх із відкриттям станції.

Як пояснив Голова Агентства, впродовж останніх кількох років бачимо стрімкий розвиток відновлюваної електроенергетики. У 2016 році введено 121 МВт потужностей електрогенерації з відновлюваних джерел, що в 4 рази перевищує показники 2015 року. За 7 місяців 2017 року встановлено вже 166,1 МВт, що більше ніж за весь минулий рік.

Що стосується Херсонщини, то ця область є однією з передових у розвитку «чистої енергетики». Станом на 1 серпня 2017 року в Херсонській області діють 23 об'єкти, що генерують «чисту» електроенергію. Зокрема, 18 сонячних електростанцій потужністю 68,4 МВт та 4 вітроелектростанції загальною потужністю майже 34 МВт.

"Голос України"

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів