Гордєєв окреслив пріоритети в аграрному секторі Херсонщини

Вчора, 30 серпня, під час обговорення стану готовності агропромислового комплексу області до проведення посіву озимих культурурожаю 2018 року, що проводилося на засіданні колегії ХОДА, Андрій Гордєєв наголосив на важливості зрошення земель.

«Завдяки плідній співпраці обласної державної адміністрації, обласного управління водних ресурсів та Державного агентства водних ресурсів на розвиток водогосподарського комплексу Херсонщини з державного бюджету виділено більше 28 млн. грн»,- зауважив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Ці кошти буде спрямовано на проведення реконструкції державної міжгосподарської зрошувальної мережі, зокрема на фінансування реконструкції 5-ти насосних станцій, що дасть змогу додатково збільшити площі зрошення до 4 тис га, а також на оплату електроенергії для забезпечення роботи насосних станцій зрошення по всій області.

У зв'язку з недостатньою зволоженістю ґрунту, Херсонською обласною державною адміністрацією буде організована чітка робота щодо підготовки та здійснення посіву озимини в оптимальні терміни.

Елеонора ГУСЬКОВА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон