Заступник Міністра юстиції України на Херсонщині

Сьогодні, 30 серпня, з одноденним робочим візитом до Херсонщини прибула заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

Візит розпочався з засідання колегії в Херсонській обласній державній адміністрації, під головуванням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва. Також, на колегії були присутні народний депутат України Олександр Співакоський, перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук.

Засідання розпочав очільник Херсонської ОДА, який представив почесних гостей та надав перше слово Олені Сукмановій. В своїй промові вона подякувала за сплідну співпрацю Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та Херсонської обласної державної адміністрації у забезпеченні захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв.

Заступником Міністра юстиції було наголошено, що Херсонщина першою відреагувала на ініціативу Міністра юстиції України по створенню антирейдерського штабу. Окрім цього було зазначено, що Херсонщина підтримує ситуацію з протидією рейдерським захопленням на належному рівні.

Після цього з доповіддю виступив начальник Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтин Хутковський., який довів до відома присутніх, що з 01 серпня 2017 року розпорядженням голови обласної державної адміністрації було створено вище зазначений штаб.

Так всього до штабу надійшло 5 звернень громадян та юридичних осіб. Наразі, данні питання вирішені по суті. На даний час відбулося три засідання антирейдерського штабу. Членами штабу під час засідань були заслухані всі звернення, визначені напрямки їх вирішення та надано відповідні доручення.

Костянтин Хутковський подякував заступнику Міністра юстиції України Олені Сукмановій за візит до Херсонщини та плідну співпрацю районних державних адміністрацій у роботі по протидії рейдерським захопленням.

Також, в рамках візиту Олена Сукманова проведе зустрічі з головами сільських, селищних рад, об'єднаних територіальних громад Херсонської області щодо створення та розвитку "сільського нотаріату", нотаріусами та державними реєстраторами області; відвідає Регіональний центр БВПД, де відбудеться прийом громадян.

Ольга ГАЄНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон