Обласна влада підтримує ініціативи етнічних громад Херсонщини

З цього приводу вчора, 29 серпня, лідери етнічних громад області зустрілися із в.о. першого заступника голови Херсонської ОДА Дмитром Бутрієм.

Розмова йшла фокусі уваги перебували питання покращання ефективності сучасних комунікацій та посилення взаємодії між етнічними товариствами та владою.

Під час зустрічі був обговорений формат створення координаційної ради національних меншин та корінних народів Херсонщини, можливості виділення для національно-культурних товариств приміщення, а також інші актуальні проблеми.

Обласна влада підтримала ініціативи етнічних громад - досягнуті домовленості про план дій на найближчу перспективу, який буде відображений, в тому числі, і у відповідних розпорядженнях ХОДА.

Голова правління громадської організації "Культурний центр Україна - Литва" Наталя Бімбірайте за просила присутніх взяти участь в урочистій ході, яка розпочнеться 1 вересня о 16.00 з Площі свободи з приводу набуття чинності Асоціації Україна-ЄС.

Георгій БЯНОВ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон