Недійсні паспорта, наркотики і зброя – місяць служби прикордонників

Протягом серпня місяця прикордонники Бердянського загону припинили понад 80 фактів порушення порядку перетину адмінмежі із тимчасово окупованою територію АР Крим у контрольному пункті «Чонгар».

За різних причин відмовили у пропуску 150 особам із них 31 іноземцю заборонили в'їзд на територію України. Крім того, виявили 5 частково підроблених паспортних документів та 11 недійсних.

За результатами оглядової роботи виявлено 60 пігулок із вмістом наркотичної речовини, ацетиловий опій, пневматичний пістолет та автівку із перебитим номером шасі.

За результатами моніторингу акваторії Азовського моря, прикордонники припинили 103 факти порушення прикордонного режиму, які, як правило, пов'язані із порушенням порядку виходу громадянами на маломірних плавзасобах у море і їх повернення.

Разом із представниками Азовського рибоохоронного патруля та водної поліції виявили порушення правил промислового вилову риби бичка (а саме, перевищення норм вилову молодняка на 27,7 %, що становить близько 2 тонн).

Прес – служба
Бердянського прикордонного загону

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон