Низький уклін всім нашим героям, які загинули захищаючи країну

На цьому наголосила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, під час урочистого відкриття скверу на честь бійців батальйону «Херсон» в Таврійському мікрорайоні міста.

Майже три роки тому, а саме 25 серпня 2014 року, херсонці йшли на допомогу батальйону «Донбас». Командир Руслан Сторчеус разом з рядовим Олександром Пєшковим потрапили у засідку сепаратистів і загинули.

Якби командир не пішов на розвідку, а повів бійців, то втрати були б значні. Він, як пригадують однополчани, був завжди попереду. Тоді в Іловайському котлі загинули 16 наших воїнів...

І відтепер сквер, розташований по пр. Сенявіна нагадуватиме всім херсонцям, якою ціною виборюється незалежність держави. Сквер носитиме ім'я командира батальйону «Херсон» Руслана Сторчеуса.

Ідея організації пам'ятного місця належить депутату Херсонської міської ради Михайлу Линецькому (фракція «Солідарність»). Сквер відкритий за підтримки товариства «Тавріяінвестгруп» і одного із засновників – Павла Головка.

На урочистій церемонії відкриття скверу були присутні очільники області й міста, однополчани, батьки загиблих у зоні АТО, херсонці.

«Низький уклін всім нашим героям, які загинули, захищаючи країну від ворога. Тим, хто зараз на Сході продовжує виборювати незалежність України.

Завдяки патріотам – Михайлу Линецькому та Павлу Головку – громада міста отримала місце, що нагадуватиме нам і нашим дітям, якою ціною добувається право бути єдиною країною.

Ми маємо пам'ятати кожного, хто віддав своє життя за Незалежність України», – підкреслила секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО.

За матеріалами Український Південь

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон