На Херсонщині обговорять зміни тарифів на автобусних маршрутах

Перед тим як прийняти «Регуляторний акт» його необхідно в обов'язковому порядку не просто обговорити на «Громадських слуханнях»,а отримати «підтримку» громади.

Наступного тижня відбудуться чергові «Громадські слухання» обговорення проекту регуляторного акту щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Слухання пройдуть у великій залі засідань (буівля виконкому). Цікаво чи «випадково» їх призначили на дуже незручний час, а саме на 14 годину, 1 вересня?!

Хтось з дітьми святкуватиме «Дня знань», хтось буде на роботі, а хто ж буде голосувати від «імені» громади, якщо вона працює і заробляє гроші на утримання лікарів, вчителів, бюджетників?

Панове пенсіонери, – ось вам нагода проявити себе та свою активність. Ви весь час жалієтеся, що про вас ніхто не дбає. Є шанс подбати про себе самим!

Вам все одно немає чого робити: беріть паспорт, пляшку води, поруг та друзів і йдіть відстоювати те, що вам (і всім нам) належить по праву.

Якщо не прийдете ви, то прийдуть автоперевізники , їх з роботи не просто відпустять, а поженуть тут рядами...

Доведіть свою небайдужість. А то плекати язиками, всі майстри, а як до діла?

Сергій ОСОЛОДКІН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон