Шлях до успіху у Херсоні

Джонатан Свіфт казав, що тільки нещасні вірять у владу долі. Щасливі світу цього приписують самим собі всі успіхи, яких вони досягають.

Цей тезіс постійно підтверджується і сьогодні, коли відомі й успішні люди починають розповідати про власний життєвий шлях.

Аналізуючи ці історії, нескладно помітити, що перш за все кожна успішна людини передивляється своє ставлення до найціннішого ресурсу – часу. У сучасному світі вже існує ціла наука, яка займається пошуком найбільш ефективних шляхів використання часу. Назва цієї науки – тайм-менеджент.

Познайомитися з основами тайм-менеджменту пощастило слухачам Херсонського міського центру зайнятості, які стали учасниками партнерського проекту бібліотеки та центру «Шлях до успіху».

Проект передбачає цикл семінарів та ворк-шопів, спрямованих на підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, а також на підвищення особистісної ефективності учасників. Одним із таких заходів, що відбувся у стінах бібліотеки, став семінар «Грамотний тайм-менеджмент – запорука успіху».

Під час зустрічі гості дізналися про історію виникнення тайм-менеджменту, спробували визначити власні ролі у житті, навчилися грамотно формулювати свої цілі та ознайомилися з найпопулярнішими методиками планування.

Херсонська обласна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон