У Херсоні швейні «бренди» виготовляли іноземці-нелегали

Днями, на території одного з населених пунктів поблизу міста Херсона працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Херсонській області разом із співробітниками слідчо-оперативної групи Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Міжрайонного оперативно-розшукового відділу Прикордонної служби у Херсонській області зупинили незаконну діяльність підпільного швейного цеху з пошиву верхнього одягу.

Для реалізації швейних «брендів» на території України власник «міні-фабрики» організував справжнє підпільне виробництво з масового пошиву жіночого та чоловічого одягу без жодних реєстраційних документів для ведення підприємницької діяльності.

Виробничий цех був обладнаний промисловими швейними машинами у кількості 22 штуки, мав спеціальні складські приміщення для готової продукції (куртки зимові чоловічі та жіночі) та текстильні матеріали для пошиву одягу в асортименті.

Виготовляли «брендові колекції» 16 неоформлених працівників - іноземців в'єтнамського походження. Разом із дорослими працювали троє неповнолітніх дітей.

На даний час працівниками податкової міліції фіскальної служби області вживаються заходи для встановлення місцезнаходження власника - організатора незаконної діяльності підпільного цеху з метою притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності), яка передбачає накладення штрафу від 17 000 грн. до 34 000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон