Херсонців закликають об’єднатися заради оборони Херсонської державної морської академії

Про це заявив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, який разом з народним депутатом України Олександром Співаковським,своїм заступником Андрієм Балонєм та начальником обласного управління освіти і науки Євгеном Криницьким проінспектував Херсонську державну морську академію.

Херсонська державна морська академія – флагман освіти на півдні України Вважаю, що усі звинувачення в бік ХДМА є безпідставними.

На сьогодні Херсонська державна морська академія пройшла більше ста перевірок і не було виявлено жодного порушення. Академія продовжує приймати абітурієнтів.

Окрім цього, цим вишом цікавиться молодь з тимчасово окупованого Кримського півострова , яка подала 402 заявки для вступу в цей навчальний заклад.

Тренажерний центр вартістю в 29 мільйонів доларів США був придбаний приватними інвесторами морського агентства «Marlow Navigation Ukraine / Марлоу Навігейшн Україна», яка в свою чергу забезпечує першим робочим місцем випускників академії.

Якщо сьогодні ми втратимо нашу морську академію, то втратимо той попит на випускників, який маємо зараз.

Морська академія співпрацюєм з багатьма міжнародними компаніями, і стала одним з найкращих центрів морської підготовки в Україні, а також візитівкою в морській індустрії навіть за межами України!

Закликаю всіх об'єднатися заради оборони Херсонської державної морської академії!, - закликав голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон